A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі пройде благодійний аукціон «Арт для всіх»

11 вересня 2019, 14:48
218
Культура, Анонси міських заходів

У четвер, 12 вересня, в палаці культури «Український дім» відбудеться благодійний аукціон «Арт для всіх». Всі зібрані кошти підуть на підтримку і розвиток інклюзивної творчості дітей та молоді в Маріуполі і прилеглих селищах.

На аукціоні будуть розігруватися лоти картин сучасних українських та зарубіжних художників. Організатори запропонували авторам стати меценатами аукціону і надати свої роботи на участь у ньому. Всього буде представлено твори понад 40 художників.

Крім маріупольців у заході візьмуть участь художники з Києва, Львова, Ужгорода, Коломиї, Івано-Франківська та Луцька. Також передали свої роботи художники з Німеччини та Словаччини.

«Захід покликаний привернути увагу до творчості дітей та молоді з особливими освітніми потребами. Показати можливості для реалізації талантів, їх визнання суспільством та сприяти включенню людей з інвалідністю до творчого простору нашої країни», - зазначила директор методично-консалтингового центру Ірина Святченко.

Свої роботи на суд глядачів представить маріупольська художниця Марина Кирилова. Вона представить дві роботи «Захід над морем» і «Король ірис». За її словами, вона сподівається, що такі заходи привернуть увагу маріупольців до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями.

Ініціаторами заходу є МБФ «Жовто-Блакитні Крила» в рамках проекту «Генерація UA», що діє в рамках програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: вступ ВПО активних учасників процесу», який проходить за ініціативи Дитячого Фонду Німеччина (ChildFund Deutschland) за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ). Співорганізатори - ГО «Альянс жінок Донеччини», Маріупольська міська рада, Департамент освіти Маріупольської міськради, Методично-консалтинговий Центр Маріупольської міськради Донецької області.

Читайте також наші новини в Facebook та Telegram.