A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі проходить фестиваль «Барсук fest»

08 листопада 2019, 16:31
231
Суспільство

На Театральній площі стартував фестиваль «Барсук fest». Він приурочений до другої річниці створення 503-го окремого батальйону морської піхоти. Захід проходить за підтримки Маріупольської міської ради.

Урочисто відкрив фестиваль оркестр 36-ї бригади морської піхоти. На фестивалі виступить відомий український етно-рок гурт «Гайдамаки» (Haydamaky band). Вони вперше виконають наживо нещодавно презентований гімн батальйону - «Бачиш - стріляй». Також маріупольці почують групи «TaRuta» і «Широкий лан».

За словами військовослужбовця 503-ої окремої бригади морської піхоти Олексія Годзенко, це важливе свято для всієї країни.

«У будь-яких умовах ми повинні підтримувати наших бійців. Кожен, перебуваючи на своєму місці і роблячи свою справу, пам'ятати про їх щоденні подвиги. Це наймолодший батальйон в Україні. Тут всі один за одного горою», - зазначив він.

Соліст групи «TaRuta» розповів, що колектив вже вдруге виступає в Маріуполі. «Ми особисто знайомі з командиром і складом бригади. Виступаємо не тільки на концертах. Їздимо до хлопців і на передову, щоб підтримати бойовий дух», - зазначив він.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.