A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі продовжують ліквідувати наслідки негоди

30 червня 2020, 14:08
285
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

У Маріуполі продовжують виявляти проблемні ситуації та ліквідувати наслідки вчорашньої негоди. У роботі задіяні співробітники всіх комунальних підприємств, ДСНС, ДТЕК та Рятувальної аварійної водолазної служби. Про це розповів перший заступник міського голови Михайло Когут.

За його словами, вчора за трохи більше години випала майже місячна кількість опадів. В епіцентрі негоди опинився Кальміуський район. Всі профільні підрозділи оперативно відреагували на ситуацію.

«Одразу на базі департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури було створено штаб з ліквідації негоди. До нього увійшли керівники ДСНС, аварійно-рятувальної служби, комунальних підприємств, районів. Перша задача була поставлена керівникам районів - спільно з представниками КСН обстежити місця підтоплення. Паралельно комунальні підприємства почали роботи», - розповів Михайло Когут.

Транспорт працював у штатному режимі. Були перебої лише в кількох місцях. Трамвайні колії розчистили від мулу та запущені близько 21.00. Вчора МТТУ для ліквідації наслідків задіяв дві одиниці техніки та 10 людей. Сьогодні продовжують роботу 12 людей та три одиниці техніки.

ККП «Маріупольавтодор» займався розчищенням зливної каналізації та відкачуванням води. Вчора було задіяно 4 одиниці техніки та шість співробітників. Сьогодні – 6 одиниць техніки та 20 людей.

МКП зеленого будівництва забезпечував безпечний прохід по тротуарам. Ліквідували аварійні дерева. Задіяно вчора 26 людей, 7 одиниць техніки. Вдалося прибрати 40 дерев. Сьогодні працює 161 співробітник. Наразі вони мають ліквідувати ще 64 дерева.

З учорашнього дня ДТЕК Донецькі електромережі відновив енергопостачання на 100 трансформаторних підстанцій та розподільчих пунктів. Це понад 20 тисяч домогосподарств у всіх районах міста. Сьогодні, станом на 09.30, залишаються знеструмленими 57 трансформаторних підстанцій. Відключені селища Мирне, Волонтерівка, Азовкільце.

Також зафіксовано руйнування поривами вітру покрівлі у двох домах ОСББ за вулицями Гонди, 36 та Мисливська, 114А. Наразі оперативно ліквідують наслідки.

Читайте також наші новини уFacebook та Telegram.