Новини

Назад

У Маріуполі продовжують боротьбу зі стихійною торгівлею

09 жовтня 2018, 16:33
821
Суспільство

Рейд відбувся на території Приморського та Центрального районів, біля ринку «Славутич» та ТРЦ «Обжора». У перевірці брали участь представники департаменту з питань безпеки та запобігання корупції,  районних адміністрацій, інспекції з благоустрою та Центрального відділу поліції.

За словами голови Приморської районної адміністрації Геннадія Семеніхіна, мета заходу – провести роз'яснювальну роботу з людьми, які здійснюють стихійну торгівлю на пішохідній зоні та біля проїжджої частини.

«Торгівля здійснюється з «землі», що абсолютно недопустимо згідно з санітарними нормами. Нам необхідно упорядкувати стихійну торгівлю. Надати альтернативу, щоб здійснювати такий вид діяльності. Для цього є домовленість з керівниками ринків, які надають соціальні місця для реалізації товару», - зауважив Геннадій Семеніхін.

На момент проведення рейду біля ринку «Славутич» на міський території здійснювалася   торгівля харчовими продуктами, квітами, посадковим матеріалом. Реалізатори зелених насаджень і квітів мали  дозвіл на ярмаркову торгівлю. Тим, хто продавав харчові продукти, запропонували здійснювати торгівлю відповідно до діючих норм, враховуючи соціальні місця, які надають місцеві ринки.

У ході проведення рейду біля ТРЦ «Обжора» інспекцією з благоустрою було складено адміністративний протокол на чоловіка, який торгував рибою всупереч санітарним нормам. З особами, які здійснювали торгівлю, провели роз'яснювальну бесіду про необхідність дотримання правил торгівлі, у тому числі виключення продукції без відповідних дозвільних документів та її реалізації у спеціально відведених місцях.