Новини

Назад

У Маріуполі привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

09 листопада 2018, 16:51
305
Культура

Сьогодні, в День працівників культури та майстрів народного мистецтва, в камерній філармонії відбувся святковий концерт. З професійним святом привітав заступник міського голови Сергій Захаров.

Він зазначив, що всі працівники культури, а це колективи будинків і палаців культури, музеїв, бібліотек, викладачі та народні майстри - формують культурне обличчя Маріуполя. Завдяки їх старанній праці місто з кожним роком стає цікавіше та креативніше.

«На терені культури і мистецтва в Маріуполі працює понад 1500 чоловік. Всі ви формуєте інтерес до нашого міста. Ваша праця за останні 2,5 року зробила колосальний крок вперед. Про Маріуполь дізналися в кожному куточку України. Не тільки як про промислове, а й культурне місто. Ми внесли нові смисли і провели такі яскраві фестивалі, як MRPLCity, ГогольFest, Книжкова толока. Завдяки вашому таланту і старанності наші діти хочуть залишатися в Маріуполі», - підкреслив Сергій Захаров.

До його слів приєднався голова постійної комісії з питань освіти і науки, духовності, молодіжної політики, у справах сім'ї, культури і спорту, депутат Володимир Курський і директор департаменту культурно-громадського розвитку міськради Діана Трима. За їх словами, культура Маріуполя виходить на новий рівень: крок за кроком він перетворюється в культурну столицю Приазов'я.

Для працівників культури пройшов святковий концерт, який подарував їм море позитивних емоцій. Кращих відзначили грамотами міського голови.