A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі придбають квартири для дітей-сиріт

01 липня 2020, 16:45
294
Суспільство, Соціальне забезпечення

До 9 липня подати заявку і необхідний пакет документів маріупольці можуть в Центри надання адміністративних послуг. Середня житлова площа об'єкта повинна становити не менше 17-18 квадратів.

Загальна сума фінансування становить 16 млн грн. Щорічно закуповують близько 40 квартир. Проєкт реалізується за спільною програмою з областю. Джерела фінансування - 50 на 50.

«У цьому році методом жеребкування ми вже виділили 39 квартир. Всього з 2017 року закуплено 150. Одна з головних вимог для продавців - відсутність заборгованості з оплати комунальних послуг, житловий стан квартири зі ступенем зносу від нуля до 50 відсотків. Так як квартири купуються для дітей сиріт, пріоритетом буде і наявність меблів», - зазначила директор департаменту по роботі з активами Світлана Штенда.

Також вона підкреслила, що необхідний пакет документів мінімальний. У заявника повинні бути паспорт, ІПН, правовстановлюючі документи, документи, що підтверджують реєстрацію в реєстрі на нерухомість і оновлений технічний паспорт. На сьогодні вже подано близько 30 заявок.

Читайте також наші новини у Facebook таTelegram.