A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі презентували онлайн-сервіс запису дітей в школу і дитячий садок

21 лютого 2020, 14:17
336
Суспільство, Освіта

У Маріуполі почав роботу онлайн-сервіс з запису дітей в школи і дитячі сади. Пілотний проєкт діє в тестовому режимі. Буквально за два місяці їм скористалися близько двох з половиною тисяч маріупольських сімей. Сьогодні в Центрі розвитку стартапів 1991 Mariupol пройшла презентація онлайн-платформи.

На зустрічі були присутні директори шкіл, співробітники сфери освіти, партнери проєкту і маріупольські батьки. Заступник міського голови Олександр Кочурін підкреслив, що Маріуполь активно працює над розробкою та впровадженням кейсів «Smart Сity».

«Ми розвиваємо IT-напрямок, щоб зробити муніципальні послуги максимально комфортними і ефективними для громадян. Сфера освіти для нас одна з ключових. Тепер на зарахування дитини в ту чи іншу установу батьки не будуть витрачати багато часу. Технологія блокчейн захистить дані. Дозволить в онлайн-режимі відслідковувати просування черги. Це в черговий раз підвищить рівень відкритості та прозорості нашого міста», - зазначив Олександр Кочурін.

Далі ознайомчу презентацію з системою електронної черги провела керівник з розвитку системи «Bloqly» Наталія Снежкова. Вона детально розповіла про сервіс і простоту його використання: «Для постановки в чергу в школу і дитячий садок створені дві онлайн-платформ. Після реєстрації на сайті необхідно заповнити розділ з особистими даними і додати інформацію щодо дітей. Потім подати заявку в необхідне установу».

У свою чергу директор департаменту освіти Тетяна Братчикова зазначила, що головна мета проєкту - зробити систему максимально прозорою і відкритою для всіх її учасників. «Наше завдання зробити всі процеси автоматизованими, щоб батьки не витрачали свій час на походи в освітні установи».

Варто відзначити, для співробітників шкіл і дитячих садів вже пройшли навчальні тренінги по роботі з системою. Всі дані, отримані від батьків, до впровадження системи, співробітники установ перенесуть в онлайн-сервіс самостійно. На найближчій сесії проєкт-рішення про імплементацію даної системи винесуть на голосування. Попередньо на депутатських комісіях позитивно сприйняли цю ініціативу.

Проєкт реалізується в рамках програми «Демократичне врядування в Східній Україні» за підтримки USAID та Маріупольської міської ради.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.