A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі презентували мобільний додаток «Твоє пр@во»

12 липня 2019, 13:06
341
Суспільство

У Маріуполі презентували оновлений мобільний додаток «Твоє пр@во». Проект реалізується за підтримки Програми розвитку ООН.  Мета – поліпшити доступ до актуальної інформації щодо прав, обов'язків та законних інтересів переселенців та мирного населення, яке знаходиться на тимчасово окупованих територіях. Додаток зручний у використанні та доступний на операційних системах iOS і Android.

Під час презентації обговорили мобільний додаток, його функціонал і наповнення. А також  його комунікаційні можливості, які дозволять державним органам та профільним структурам донести необхідну інформацію до користувачів.

Від аналогів і від своєї першої версії оновлений додаток відрізняється більш відпрацьованою структурою, масштабністю тематичного охоплення питань, професійним підходом до контенту. Всю інформацію було підготовлено за участю юристів. Відповіді мають посилання на першоджерела.

Додаток охоплює широку категорію питань: від отримання довідки ВПО, порядку перетину лінії зіткнення, отримання пенсійних виплат до захисту інтересів у судових та позасудових інстанціях, доступу до безоплатної правової допомоги тощо.  Крім того, користувачі матимуть можливість скористатися потрібною інформацію та актуальними зразками документів як онлайн, так і частково офлайн. ​

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.