Новини

Назад

У Маріуполі працює Всеукраїнська виставка народних майстрів

13 грудня 2019, 11:36
588
Анонси міських заходів

14 грудня відбудеться урочисте відкриття щорічної Всеукраїнської виставки самодіяльних художників і народних майстрів. Маріупольців та гостей міста запрошують до Центру сучасного мистецтва та культури ім. Куїнджі. Початок о 12:00.

Напередодні зимових свят буде представлено понад дві тисячі робіт. У проєкті залучені майстри Маріуполя та прилеглих територій, представники народних об'єднань та клубів. Вони підготували нові роботи розміром від 20 см до півтора метра. Серед них: ляльки, картини, листівки, свічки, дерев’яні сувеніри та традиційний український одяг. Також протягом двох місяців у центрі працюватиме Різдвяний артярмарок, де кожен охочий зможе придбати собі сувенір.

«Учасники виставки - це люди різного віку та професій, яких об'єднує великий талант, вміння помічати красу, виразити себе, помножене на працьовитість. Цим заходом ми продовжуємо давню традицію. Ще наші прабабусі напередодні Нового року шукали святкові подарунки на подібних салонних виставках», - розповіла представник Центру ім. Куїнджи Ірина Волкова.

Експозиція вже працює. Відвідати її можуть всі охочі, до 1 лютого 2020 року.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.