sitemapvision

Новини

Назад

У Маріуполі працює електронна бібліотека

04 листопада 2019, 16:50
2223
Суспільство, Культура

Бібліотека ім. Короленка перетворилася в сучасний простір, що об'єднав цифрову бібліотеку та IT-хаб. Тут можна прочитати книгу в електронному вигляді, отримати паперову та зайнятися коворкінгом. Про це розповів міський голова Вадим Бойченко в ході прес-конференції.

Сучасний дизайн, світлі кабінети, зручні меблі, ліфт для людей з інвалідністю - так виглядає сьогодні оновлена ​​бібліотека. Тут створено 130 нових робочих місць. За словами Вадима Бойченко, такі сучасні простори відкривають нові можливості для молоді.

Сьогодні важливо трансформувати об'єкти в молодіжні простори. Це продиктовано сучасними тенденціями та запитом від нашої молоді. Електронна бібліотека та IT-хаб повинні стати місцем, де підростаюче покоління може з користю провести час, навчитися і, можливо, запустити свій стартап,
сказав міський голова.

Він додав, що залучення молоді до читання є одним із важливих завдань. Але для цього необхідно розвивати доступ до електронних книг. При цьому, в цифровій бібліотеці можна отримати й паперовий варіант. Для цього відвідувачеві досить назвати автора та назву книги, співробітник знаходить необхідне та доставляє її читачеві.

Варто зазначити, що класична бібліотека також залишиться. Вона розміститься в будівлі колишнього банку за адресою: вул. Грецька, 43. Нове приміщення більше за площею та дозволить в належних умовах зберігати фонд бібліотеки. У будівлі також проведуть ремонт.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.