vision

Новини

Назад

У Маріуполі пацієнтів з COVID-19 безкоштовно забезпечили питною водою та оновили меню в їдальнях

29 жовтня 2020, 15:59
307
Суспільство, Медицина

У Маріуполі лікарні, які обслуговують пацієнтів з COVID-19, повністю забезпечені безкоштовною питною водою. Також переглянули харчування в їдальнях відділень та оновили меню. Таке рішення було прийнято на сесії міської ради. Кошти на ці цілі виділено з міського бюджету.

Так, в міських лікарнях встановили резервуари на тисячу літрів води, які будуть поповнюватися в міру необхідності. Також у відділеннях поставили кулери. Крім цього, прийняли рішення про надання збалансованого харчування хворим з COVID-19. Наприклад, на забезпечення харчуванням пацієнтів лікарні №9 з міського бюджету виділено 814 тисяч гривень до кінця року.

«Харчуванням і питною водою забезпечено кожен пацієнт з COVID-19. Під час хвороби їм забороняється залишати відділення і контактувати з близькими. Наприклад, меню на сьогоднішній день складається з: сніданок - макарони з ковбасою і томатом, сирна запіканка зі сметаною та чай; обід - юшка рибна, рибна котлета, каша перлова, ікра овочева, житній хліб, компот; вечеря - рисова каша з гарбузом і маслом, чай», - розповів головний лікар міської лікарні №9 Олександр Железняк.

Також в міській лікарні №9 для столових закупили новий посуд і візки для розвезення. Перший комплект з п'яти вже доставлений в провізорне відділення лікарні.