A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі останній дзвоник онлайн відзначили близько 6 тисяч випускників

29 травня 2020, 15:45
429
Суспільство, Освіта

Сьогодні у всіх школах міста пролунав віртуальний останній дзвоник. Всього в цьому році в Маріуполі випускається з 11 класів 2374 школяра, а 9 клас закінчили понад 3,5 тисячі дітей. Серед них 74 учні претендують на золоту і срібну медалі, а свідоцтво з відзнакою отримають 101 учень.

В ефір Маріупольського телебачення сьогодні вийшов відеоролик, присвячений святу останнього дзвоника. Так, підвели підсумки роботи першої онлайн-школи, запуск якої в Маріуполі випередив всю Україну.

На відео вчителя мотивують молодь до нових звершень, показують замальовки з повсякденного шкільного життя і недавніх конференцій в Zoom. Наприкинці, педагоги школи №66 відпускають в небо синьо-жовті повітряні кулі. Варто відзначити, ролики останнього дзвоника записали майже всі школи міста. Так, маріупольські учні змогли символічно відзначити улюблене фінальне свято навчального року.

«Ми перші в Україні виступили зі спільною ініціативою і організували онлайн-школу. Даний останній дзвінок став логічним завершенням двомісячного навчального процесу», - розповіла директор методично-консалтингового центру Ірина Святченко.

На фото минулорічний випуск школи №66.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.