A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі останній дзвоник для школярів пройде онлайн

25 травня 2020, 16:54
705
Суспільство, Освіта

29 травня, в прямому ефірі Маріупольського телебачення, пройде останній шкільний дзвінок. Так, маріупольські учні зможуть відзначити улюблене фінальне свято навчального року.

Варто відзначити, перша в Україні онлайн-школа розпочала роботу саме в Маріуполі. Кращі педагоги Приазов'я записували відеоуроки для маріупольських школярів. Їх транслювали на МТВ. Таким чином, багато учнів змогли не тільки вивчити нові теми, а й повторити пройдений матеріал.

«В умовах карантинних обмежень вирішили перенести і свято останнього дзвоника в режим онлайн», - зазначив комерційний директор телеканалу Іван Завражнов. У зйомці проморолика знялися відомі маріупольці. Поки організатори не розкривають всіх секретів, але обіцяють глядачам насичену і цікаву програму.

«Ми перші в Україні виступили зі спільною ініціативою і організували онлайн-школу. Даний останній дзвінок стане логічним завершенням двомісячного навчального процесу. У десятихвилинний ролик увійдуть побажання вчителів і учнів, також його доповнять веселі вставки зі спілкування в Zoom », - розповіла директор методично-консалтингового центру Ірина Святченко.

Десятихвилинний ролик буде періодично транслюватися на телеканалі протягом всього дня.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.