A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі обговорять підсумки імплементації соціального онлайн-сервісу

17 лютого 2020, 16:00
221
Суспільство, Соціальне забезпечення

У Маріуполі підведуть підсумки масштабної інформаційної кампанії з запуску онлайн-сервісу запису дітей до школи і дитячого садка. Захід відбудеться 21 лютого в Центрі розвитку стартапів 1991 Mariupol, початок - о 10:00. Взяти участь в обговоренні реалізованого проєкту можуть усі бажаючі.

Нагадаємо, протягом місяця жителям міста розповідали про новий соціальний сервіс. У різних районах міста обладнали інформаційні столи. Також маріупольцям роздавали листівки з покроковою інструкцією і чинним QR-кодом. Акція пройшла в ЦНАП Центрального і Лівобережного районів, в парках, скверах і торгових центрах.

«Нашою метою було охопити якомога більшу кількість людей і розповісти їм про новий зручний сервіс. В створенні будь-якої послуги - це найважливіше. Дуже часто сервіси не користуються попитом тільки тому, що про них не знають», - зазначила керівник з розвитку ситеми «Bloqly» Наталія Снєжкова.

Нагадаємо, тепер маріупольські батьки можуть відправити дитину в школу або дитячий садок усього в два кліка. За неповний місяць роботи сервісу вже зареєстровано понад 400 заявок. Процес постановки на чергу дуже простий. Після реєстрації на сайті батькам необхідно заповнити розділ з особистими даними і додати інформацію по дітях. Потім подати заявку в необхідну установу. Сервіс дозволяє в режимі онлайн відстежити просування в черзі.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.