A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі обговорили питання працевлаштування осіб з інвалідністю

13 липня 2020, 14:14
147
Суспільство

У Маріуполі відбулося онлайн-засідання круглого столу на тему: «Питання працевлаштування осіб з інвалідністю». Ініціатором заходу виступив Маріупольський міський центр зайнятості. Засідання проходило за участю роботодавців та громадських організацій.

За словами директора центру зайнятості Юрія Чуприна, на сьогодні в міському центрі зайнятості перебуває 280 шукачів роботи з інвалідністю. Всього в місті працюють 17055 осіб з інвалідність. Частина з них знаходять роботу самостійно, інші – звертаються до центру зайнятості.

Щомісячно роботодавці міста подають до центру зайнятості більш ніж 60-70 вакансії для осіб з інвалідністю. Умови праці на підприємствах обговорюються заздалегідь з шукачем роботи.

За перше півріччя на обліку в центрі зайнятості знаходилося 418 безробітних осіб з інвалідністю, з них працевлаштовано 32. П'ятнадцять проходили професійне навчання та двоє започаткували власну справу за сприянням служби зайнятості.

Під час онлайн-засідання круглого столу учасники обговорили шляхи взаємодії центру зайнятості з соціальними службами та роботодавцями для вирішення питання працевлаштування осіб з інвалідністю. Шукачам роботи з інвалідністю буде запропоновано укласти з центром зайнятості договір про супровід під час працевлаштування з індивідуальним планом.

Читайте також наші новини уFacebook та Telegram.