A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі обговорили Cтратегію розвитку освіти міста

02 червня 2020, 14:28
188
Освіта

У Центрі розвитку стартапів «1991 Mariupol» відбулося засідання робочої групи у рамках обговорення розробки Стратегії розвитку Маріуполя 2030. Учасники поділилися своїми поглядами на перспективи розвитку освіти.

У засіданні взяли участь експертка, ексміністерка освіти і науки України Лілія Гриневич, керівник департаменту освіти міської ради Тетяна Братчикова та представники закладів дошкільної, шкільної, професійно-технічної та вищої освіти. Крім того, на заході були присутні батькі та активні громадяни.

«У Маріуполі освіта знаходиться у фокусі уваги. Для того, щоб можна було фахово розробити Стратегію розвитку, ми запросили відомих експертів. У цьому нам допомогли USAID. Серед них, Лілія Гриневич. Вона є автором освітньої реформи в Україні, тож нам дуже приємно, що вона дає свої рекомендації», - розповіла Тетяна Братчикова.

Учасники обговорили нові напрямки стратегічного партнерства та проєкти, висловили своє бачення розвитку освіти. Лілія Гриневич дала свої поради та відповіла на поставлені питання.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.

Фото: mdu.in.ua