A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі навчальний рік закінчиться дистанційно

30 квітня 2020, 20:03
563
Суспільство, Освіта

На підставі рекомендацій Міністерства освіти і науки України  у Маріуполі розроблений алгоритм організації навчального процесу. Про це розповів заступник міського голови Олександр Кочурін під час брифінгу комісії щодо епідситуації.

Завершення поточного навчального року:

1. Навчальний рік у Маріуполі завершують 29 травня 2020 року дистанційно.

2. Учнів четвертих і дев'ятих класів звільнять від проходження державної підсумкової атестації.

3. Оформлення та видача свідоцтв про закінчення дев'ятих класів навчальними закладами - до 15 червня 2020 року. Видача повинна здійснюватися з урахуванням всіх санітарно-епідеміологічних норм. Кожен навчальний заклад складе індивідуальний графік. Дітей і батьків повідомлять про дату і час отримання атестата.

4. Про дату видачі атестатів випускникам 11 класів повідомлять додатково.

5. Отримання щорічних табелів. Якщо дитина не змінює навчальний заклад, немає необхідності приходити за його отриманням - документ надішлють у скан-копії на вказаною батьками адресою електронної пошти. Фізично його можна буде забрати в вересні - з початку нового навчального року.

6. Дата проведення зовнішнього незалежного оцінювання для одинадцятикласників буде відома до 21 травня 2020 року. Вступні кампанії вишів також синхронізують і перенесуть згідно з датою проведення ЗНО.

Початок наступного навчального року 2020\2021:

1. Реєстрація першокласників відбувається через електронну систему - https://school.bloqly.com/#/. Після підтвердження від школи, необхідно надати оригінали документа дитини. З метою зниження розповсюдження коронавіруса, пересувається дата подачі оригіналу документів для зарахування в навчальний заклад - до 30 липня.

2. Обговорюється проведення загальних контрольних робіт для оцінювання зрізу знань для того, щоб зрозуміти з яким рівнем знань діти повернулися після тривалого карантину. Це необхідно для можливого коректування навчальної програми.