Новини

Назад

У Маріуполі масштабно відзначили День вишиванки

17 травня 2018, 19:43
813
Суспільство, Культура

Сьогодні місто святкувало Всесвітній день вишиванки. Сотні жителів і гостей міста пройшли урочистою ходою у національному одязі та взяли участь у святі Вишиванки у Міському саду.

Для містян святкування Дня вишиванки – добра та пам’ятна  традиція. Тому цього року його відзначили з розмахом.

Урочиста хода стартувала від підземного переходу та пройшла по проспекту Металургів до Міського саду. Показати свій яскравий національний одяг прийшли перші керівники міста, депутати, школярі, представники громадських організацій та небайдужі маріупольці. У руках містян була національна символіка. Колону супроводжувала українська пісня та гарний настрій.

«Свою вишиванку я купила у Тернополі. Намагаюся вдягати її частіше. На національні свята – завжди в ній. Вишиванка – найгарніший та стильний одяг», - ділиться маріупольчанка Наталя.

У Міському саду працювала велика безліч різноманітних локацій. Містяни мали змогу насолоджуватися виступом кращих колективів міста, виставками народних умільців, рушників і прядок початку 19 століття. Всі охочі могли взяти участь у спортивних локаціях і літературних дискусія.

Можна було подивитися і на хід виготовлення найбільшого рушника. Його довжина сім метрів. Він стане подарунком до Дня міста.

Не залишилися без уваги і малеча. Для них працювали аніматори, проходили дитячі конкурси та вікторини.