A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі ліквідують наслідки штормового вітру

29 лютого 2020, 11:20
469
Житлово-комунальне господарство

Всі необхідні служби міста ліквідовують наслідки штормового вітру. МКП зеленого будівництва, рятувальна аварійно-водолазна служба та ДСНС прибирають повалені дерева і гілки, виконують аварійно-відновлювальні та технічні роботи на будівлях.

Всього працює 5 бригад у всіх районах міста. Задіяні автовишки, бензопили та інша необхідна техніка. Так, «Зеленбуд» прибрав 49 дерев з «перших» зелених зон, прибудинкових територій і соціальних об'єктів. Рятувальна аварійно-водолазна служба – 2 дерева, ДСНС – 5.

«Одна бригада працює для ліквідації наслідків біля соціальних об'єктів. Ліквідуємо повалені дерева біля дитячих садків, шкіл та лікарень. Всього надійшло 58 заявок відносно упавших зелених насаджень. Також задіяна рятувальна аварійно-водолазна служба та ДСНС», - зазначив директор МКП зеленого будівництва Петро Чекер.

Техніки-рятувальники рятувальної аварійно-водолазної служби виконували аварійно-відновлювальні та технічні роботи на будівлях по Морському бульвару, проспектам Миру та Будівельників, вулицями Семашко, Куїнджі, Гонди і Зелінського.

Ліквідація наслідків продовжується.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.