A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі дали «зелене світло» блокчейну - онлайн-сервісу запису дітей в школи і дитсадки

26 лютого 2020, 16:19
275
Суспільство, Освіта

У Маріуполі офіційно почав роботу онлайн-сервіс запису дітей в школи і дитячі сади. Сьогодні на сесії міської ради депутати підтримали впровадження технології «блокчейн» в освітній процес. Тепер для запису дитини в школу і дитячий сад маріупольським батькам не потрібно виходити з дому.

Буквально за два місяці роботи в тестовому режимі сервісом скористалися близько 2,5 тис маріупольських сімей. Для постановки в чергу в школу і дитячий садок створені дві онлайн-платформ. Після реєстрації на сайті необхідно заповнити розділ з особистими даними і додати інформацію щодо дітей. Потім подати заявку в необхідну установу.

За словами директора департаменту освіти Тетяни Братчикової, головна мета проєкту - зробити систему максимально прозорою і відкритою для всіх її учасників: «Наше завдання зробити всі процеси автоматизованими, щоб батьки не витрачали свій час на походи в установи освіти. Це крок до цифрової трансформації нашого міста в цілому».

Секретар міської ради Степан Махсма підкреслив важливість впровадження даної програми для зручності городян. Сервіс підвищить відкритість і доступність муніципалітету.

Варто відзначити, технологія блокчейн захистить персональні дані користувачів. Також дозволить в онлайн-режимі відслідковувати просування черги.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.