vision

Новини

Назад

У Маріуполі активно працює клуб скандинавської ходьби

26 листопада 2020, 10:54
221
Спорт

Лівобережний клуб скандинавської ходьби регулярно відвідують близько 100 маріупольців. За інформацією ККП «М-Спорт», в основному це люди похилого віку, але приєднатися можуть усі бажаючі. Стати учасником і отримати необхідний інвентар можна абсолютно безкоштовно.

Так, ходьба знижує ризик серцево-судинних захворювань на 9%. У той час як біг тільки на 4,5%. Активні прогулянки на свіжому повітрі активізують кровотік, зміцнюють серце і кістки, призводять м'язи в тонус, покращують сон і роботу легенів.

Одна з активних учасниць клубу Людмила розповідає, що щодня пішки долає понад 10 км. Скандинавською ходьбою займається вже давно і дуже рада стати частиною клубу від «М-Спорт». «Тут я знайшла не тільки однодумців, а їх хороших друзів. Влітку ми ходимо вздовж пляжу, займаємося на тренажерах і купаємося», - зазначає Людмила.

Лідер клубу Олександр Кострикін, в минулому - військовий. Він не тільки проводить регулярні розминки і координує спортсменів, а й надихає учасників на нові звершення. «Всі ми, як одна велика сім'я. Наш клуб існує вже два роки. Є учасники, які працюють і не завжди ходять разом з нами, вони займаються по парам або самостійно. Дякуємо компанії «М-Спорт» за підтримку в розвитку спорту в рідному місті», - поділився Олександр.

Заняття проходять два рази на тиждень - середа і субота. У зв'язку з карантином вихідного дня тренувальний день з суботи перенесли на п'ятницю. Стартують спортсмени біля дитячого табору «Орлятко» на Лівому березі о 8 ранку. За детальною інформацією можна звернутися до тренера за телефоном - 0671411212, Олександр.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.