A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі 100 тисяч дітей півдня Донецької області зможуть лікуватися від різних інфекцій

14 серпня 2020, 13:51
490
Суспільство, Медицина

У Маріупольській міській лікарні №4 ім. Мацука тривають роботи зі створення Дитячого регіонального інфекційного центру. Він буде обслуговувати південний регіон Донецької області, з них - близько 100 тисяч дітей. З ходом ремонтних робіт ознайомився міський голова Вадим Бойченко.

«Ключове завдання - захистити дітей від існуючих і можливих інфекцій. До центру залучать кращих фахівців. Розмістять передове і точне обладнання», - зазначив Вадим Бойченко.

Загальна вартість проекту - понад 27,5 млн гривень. Це кошти міського та державного бюджетів, а також Групи Метінвест.

Директор лікарні №4 Володимир Жигіль розповів, що в новоствореному закладі організують відділення як від респіраторних, так і від кишкових інфекцій. Крім того, відкриють повноцінно обладнану реанімацію. Заступник міського голови Ксенія Сухова додала, що створення такого центру дозволить поліпшити надання медичної допомоги.

«Раніше дитячі інфекції розташовувалися при всіх міських лікарнях. Батькам доводилося возити дитину з одної медустанови до іншої. Тепер такої проблеми не буде. Діти отримають всю необхідну діагностику та допомогу в одному місці», - підкреслила Ксенія Сухова.

Капітальний ремонт інфекційного центру проходить в три етапи. Зараз проводять реконструкцію інфекційного відділення №2. Вона буде закінчена до вересня поточного року. Повністю замінять інженерні мережі, облаштують вентиляцію, посилять несучі конструкції. Після перейдуть до ремонту першого відділення. Завершальний етап - облаштування баклабораторії.

«Баклабораторія дозволить проводити широкий спектр аналізів. Відповідно - лікарі зможуть оперативно призначати правильне лікування», - підкреслив Вадим Бойченко.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.