A-A+vision

Новини

Назад

У дворах маріупольських ОСББ стане світліше

11 січня 2018, 14:41
664
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

На Новий рік жителі товариства співвласників багатоквартирних будинків «Моноліт 94» отримали подарунок від міста - їм провели освітлення над під'їзними козирками. Тепер у Маріуполі, в рамках програми підтримки ОСББ, будуть усувати проблему поганого вуличного освітлення у дворах.

Як розповів заступник директора ДРЖКІ Дмитро Візенков,  минулого року в якості пілотного проекту провели вуличне освітлення в восьми ОСББ. На ці цілі було спрямовано з міського бюджету близько 55 тисяч гривень. Жителі задоволені. Не виключенням став і двір по проспекту Металургів, 94.

«У нас не було вуличного освітлення. Люди ходили в темряві. Дякую громаді і центру підтримки ОСББ, які допомогли вирішити нашу багаторічну проблему. Тепер у нас світло і стало ще затишніше», - зазначила голова ОСББ« Моноліт 94» Галина Сирвачьова.

Подібне нововведення стало можливим завдяки внесеним змінам до Програми підтримки ОСББ. Згідно з ними, з міського бюджету будуть виділятися кошти на установку над під'їзної освітлення.

«Цього року заплановано провести освітлення порядку в 100 будинках. Таким чином, ми досягаємо дві мети - освітлення дворів та економію електроенергії. Над під'їздами встановлюються сучасні LED-світильники, які дозволяють жителям істотно скоротити витрати на електроенергію», - поділився Дмитро Візенков.

Сама ж реформа ЖКГ продовжує набирати обороти у Маріуполі. Так, створено понад 500 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. Жителі пр. Металургів, 94 задоволені переходом в ОСББ. За рік їх будинок та прилегла до нього територія змінилися на краще. Їх затишний двір уже став окрасою мікрорайону. Маріупольці повні сил і ентузіазму продовжити брати участь в міських проектах.