A-A+vision

Новини

Назад

У ЦНАП надають безкоштовну юридичну допомогу

19 лютого 2020, 11:38
455
Суспільство

Маріупольці можуть звернутися за безоплатною первинною правовою допомогою до Центру надання адміністративних послуг за адресою проспект Миру, 107. Прийом здійснюється щоп'ятниці з 13:00 до 16:00. Консультацію маріупольцям проводять фахівці юридичного департаменту Маріупольської міської ради.

За словами головного спеціаліста юридичного департаменту Олександри Кравченко, щодня в години прийому за правовою консультацією звертаються близько 10 людей.

«Найчастіше людей турбують питання порядку нарахування пенсій і субсидій. Також звертаються за консультацією з приводу спадщини і розділу майна. Ми не складаємо позови, а тільки інформуємо людей про їхні права та можливі ризики. У місті працюють пункти безоплатної вторинної правової допомоги, де маріупольцям можуть допомогти скласти і звернення до суду», - зазначила Олександра Кравченко.

Нагадаємо, в Маріуполі працює і Центр з надання безоплатної правової допомоги. Він знаходиться за адресою вулиця Харлампіївська, 15. Тут маріупольці можуть отримати безкоштовну первинну і вторинну правову допомогу.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.