A-A+vision

Новини

Назад

У «Vezha» презентували нову 3-D екскурсію для VR-окулярів

10 квітня 2020, 12:12
123
Туризм

У культурно-туристичному центрі «Vezha» кожен охочій може записатися на незвичну 3-D екскурсію. Завдяки VR-окулярам можна здійснити подорож у минуле та пройти по центральних вулицях історичного Маріуполя. На час карантину «Vezha» закрита для відвідувачів, проте центр продовжує розвиватися та оновлюватися, щоб у майбутньому здивувати маріупольців цікавими проєктами.

Одна з новинок – нові локації для віртуальної екскурсії. Як розповідають адміністратори «Vezha», вони покажуть архітектурні споруди Маріуполя такими, якими вони були у свої «золоті часи». Це такі будівлі, як дім Гампера, дім Нільсена, будівля земства, фонтан в Олександрівському сквері, будівля зимового театру, хоральна синагога, дім Регіра.

Початком екскурсії стане майстерня з картинами. Треба буде натиснути на картину та перейти на локацію. Все це нагадує відеогру, можна ходити по усій площині та вивчати архітектурні деталі, з головою поринувши в атмосферу. Реалізувати проєкт допомагала компанія, яка базується зараз в Німеччині - 3dreams.

Побачити все це на власні очі можна буде одразу після завершення карантину.

Читайте також наші новини в Facebook та Telegram.