A-A+vision

Новини

Назад

Теплоносій буде поданий при зниженні середньодобової температури до +8

13 жовтня 2017, 15:17
758
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

Після встановлення середньодобової температури навколишнього середовища нижче восьми градусів, в Маріуполі буде подано централізоване опалення і гаряча вода. Всі підготовчі роботи виконані. Про це доповіли міському голові Вадиму Бойченку в ході засідання Штабу з готовності до прийому теплоносія.

У місті 1 885 будинків з централізованим опаленням і 250 об'єктів соціальної сфери. Всі вони готові до опалювального сезону.

При зниженні середньодобової температури зовнішнього повітря протягом трьох діб нижче +8 градусів ми готові розпочати опалювальний сезон,
підкреслив Вадим Бойченко.

Як розповів директор департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури Ігор Бабек, в Маріуполі проведено ряд заходів, націлених на забезпечення своєчасної та якісної підготовки житлового фонду міста до роботи в осінньо-зимовий період. Виконані ремонтні роботи з відновлення покрівлі і швів будинків, заміни інженерних мереж центрального опалення, гарячого та холодного водопостачання, ремонту та заміни запірної арматури в рамці управління, відновленню теплоізоляції трубопроводів і герметизації інженерних вводів, склінню горищних приміщень і сходових кліток.

В рамках підготовки до опалювального сезону також виконаний ремонт котелень і теплових мереж, відновлено ізоляція теплотрас. Встановлено теплолічильники в 74,4% житлових будинках з централізованим опаленням, в інших вони з'являться вже до кінця жовтня.

«Все магістральні і внутрішньоквартальні теплові мережі заповнені очищеною водою. Житлові будинки та об'єкти соціальної сфери запитані. Вся система опалення міста стоїть на циркуляції», - зазначив під час доповіді про виконану роботу заступник директора департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури Петро Чекер.

Як тільки з'явиться необхідність, в Маріуполі будуть запущені всі котельні,
підсумував міський голова.