A-A+vision

Новини

Назад

Телестудія «Українського дому» створить відеоролик до Дня вишиванки

20 травня 2020, 15:27
121
Суспільство, Культура

У Маріуполі запустили всеукраїнський флешмоб до Дня вишиванки «Код Єдності». Творчі колективи в національних костюмах записують відеоролики і надсилають організаторам. Всього надійшло 40 заявок з 15 областей України.

На відео учасники сольно або колективно читають вірш «Одягни свою чудову вишиванку» Н.Красоткіна. Після чого демонструють фрагмент карти регіону, з нанесенням на неї відповідного орнаменту. Маріупольці взяли активну участь в проєкті.

Так, ролики записували викладачі та учні школи мистецтв, народних колективів і навіть адміністрація дитячих садків. Так, завідувачка дитячого садка №155 Марина Оберемок записала міні відеокліп: «Ми з дочкою продумали сценарій і втілили його в короткому ролику». На відео Марина не тільки розповідає вірш, а й малює орнамент регіону на карті.

«Після отримання всіх записів, ми об'єднаємо їх у відео. На ньому учасники з різних областей розповідають один і той же вірш. Так, ми об'єднаємо всю Україну любов'ю до національного костюму та традицій», - зазначила директор департаменту культурно-громадського розвитку Діана трима.

Ролик створять в телестудії «Українського дому» і опублікують 21 травня. Саме на цю дату випадає День вишиванки в цьому році. Традиційно його відзначають в третій четвер травня. Організатором флешмобу виступає департамент культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.