A-A+vision

Новини

Назад

Технопарк у Маріуполі - впровадження інновацій у практику освіти міста

06 лютого 2020, 11:01
214
Освіта

12 лютого о 12.00 у Маріуполі відбудеться регіональний технопарк. Захід пройде за підтримки департаменту освіти міської ради, методично-консалтингового Центру та міського технологічного ліцею. До участі запрошуються керівники закладів загальної середньої освіти і заступники з навчально-виховної роботи Маріуполя та прилеглих районів.

Програма заходу передбачає роботу у трьох студіях 10 кластерів.  Студії розподіляються за напрямками: фізико-математичні дисципліни та комунікаційно-інформаційні технології, загальні дисципліни і гуманітарні.  Учасники технопарку мають змогу отримати нові знання та навички, обмінятися інноваційним досвідом серед кращих педагогів міста та дізнатися про ефективні технології навчання.

За словами директорки методично-консалтингового Центру Ірини Святченко, технопарк проводиться для впровадження наукових ідей та інновацій у практику освіти міста. Його мета - підвищення рівня кваліфікації та професіоналізму педагогічних і управлінських кадрів Маріуполя, залучення педагогів міста, регіону до інноваційної діяльності та модернізації освіти.

Щоб залучитися, необхідно  заповнити форму та пройти реєстрацію за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1MVN2nOkP6vPVv4Y_hU2hvBOMWCWtmrB1hXWZS9InVzM/viewform?edit_requested=true&fbclid=IwAR0XTMMP9DUpCD6kVFDsLr9EAiD47NqF0k2VARIU-BdNpKVdj3RbcYlY0sA.
Дедлайн для реєстрації -  09.02.2020. Місце проведення заходу: Маріупольський міський технологічний ліцей (проспект Нікопольський, 133).

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.