A-A+vision

Новини

Назад

Стратегія 2030: У Маріуполі обговорили розвиток вищої освіти

02 липня 2020, 16:11
225
Суспільство, Освіта

У Маріупольському державному університеті відбулося засідання робочої групи. На ньому сторони обговорили плани та перспективи розвитку вищої освіти в Маріуполі. Перелік заходів формуються в рамках розробки Стратегії розвитку Маріуполя - 2030.

На засіданні були присутні українська діяч освіти Лілія Гриневич, заступник міського голови Олександр Кочурін, ректори і представники вищих навчальних закладів Маріуполя.

Олександр Кочурін підкреслив, що стратегія розвитку сфери освіти покликана створити умови для підготовки затребуваних на ринку праці кадрів. «Випускники повинні володіти необхідними на сьогодні компетенціями. Стратегію розвитку необхідно формувати, аналізуючи сьогоднішній професійний дефіцит. Також необхідно прописати коригування програми, з урахуванням сучасних тенденцій», - зазначив він.

У свою чергу, Лілія Гриневич зазначила, що університети відіграють важливу роль у формуванні майбутнього Маріуполя, адже вони є джерелом інтелектуального потенціалу.

Для забезпечення міста кваліфікованими фахівцями представники вузів запропонували кожні два роки оновлювати освітні програми з урахуванням сучасних тенденцій і побажань потенційних роботодавців. Також вводити дуальну освіту для якісного отримання теоретичних знань та практичних навичок.

Розробляти освітні програми для підготовки майбутніх вчителів, які дозволили б викладати декілька предметів. Також запропонували зробити більш доступною освіту для дорослих, в тому числі людей третього віку і безробітних.

Читайте також наші новини у Facebook таTelegram.