A-A+vision

Новини

Назад

Стоп COVID-19: у Маріуполі обробляють під’їзди та контейнери

20 травня 2020, 16:34
114
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

В рамках карантину профільні структури міської ради продовжують реалізацію і контроль необхідних заходів. Зокрема, пов’язаних з утриманням жилого фонду. Відповідальність за нього покладена на керуючі компанії і ОСББ.

Нагадуємо, 11 травня в Україні розпочався перший етап послаблення карантину, введеного майже 60 днів тому через епідемію коронавірусу. В рамках поступового виходу з карантину продовжуються  впровадження необхідних санітарно-епідеміологічних заходів.

Зокрема, у будинках ОСББ щодня триває санітарна обробка під'їздів багатоквартирних житлових будинків. За сьогодні у Маріуполі  оброблено 4 998 під’їздів та 1480 контейнерів. Дезінфекція здійснюється спеціальним трипроцентним дезрозчином.

У обробку включається обприскування полів, сходових майданчиків, поручнів та кабін ліфта. Протирання ганчір'ям з дезінфікуючим розчином пультів управління ліфтів і вхідних груп.

Деякі ОСББ запрошують задля спеціальної обробки під’їздів спеціалізовані підприємства, які мають ліцензію на проведення  таких робіт. Так зробив голова ОСББ «Зелений дом» (вул.130 Таганрозької дивізії, 7). Жителі розуміють, що це робиться заради їх безпеки та здоров’я.

Читайте також наші новини в Facebook та Telegram.