vision

Новини

Назад

Смарт-проєкти: маріупольські пішохідні переходи стануть безпечнішими зі світлодіодними знаками

19 січня 2021, 14:07
995
Суспільство

Цього року в Маріуполі з'являться пішохідні переходи нового формату. Вони стануть більш безпечними та сучасними. Даний проєкт реалізується в рамках підписаної грантової угоди з USAID. Він включає п'ять малих інфраструктурних смарт-проєктів, які обрали самі жителі шляхом електронного голосування.

В рамках реалізації ініціативи щодо створення безпечних пішохідних переходів планується забезпечити їх освітлення для підвищення безпеки руху. Для цього буде встановлено сучасне світлодіодне освітлення. Світильники матимуть функцію системи контролю. Кожен з них обладнаний блоком управління, інформація з якого буде виводитися на комп'ютер оператора «Міськсвітла». Нові світильники не тільки дозволять краще висвітлювати переходи, а й дадуть суттєву економію. Крім того, на переходах встановлять світлодіодні знаки. Вони зможуть привертати увагу водіїв, дозволять зменшити ймовірність ДТП.

Проєкт буде реалізований на ділянках, де зараз недостатньо освітлення. Серед них - вул. Пашковського - вул. Першого Травня, вул. Пашковського - вул. Олімпійська, вул. Пашковського (р-н школи-ліцею №14), вул. Олімпійська (в районі школи № 68), вул. Олімпійська (в районі перетину з вул. Політаєва), вул. Київська (на перетині з вул. Маршрутна).

«Демократичне врядування в Східній Україні» - п'ятирічний проєкт, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), спрямований на зростання суспільної впевненості та довіри між громадянами і органами влади на сході країни, краще розуміння ключових реформ, нових можливостей та суспільних змін. Проєкт працює в Донецькій і Луганській областях і спрямований на розширення участі громадян в процесах управління на основі інклюзивних і демократичних громадянських цінностей, підвищення ефективності надання державних послуг, інтеграції відособлених, вразливих і ізольованих співтовариств, зміцненню суспільної ідентичності, і створення можливостей для регіону очолити демократичні перетворення в Україні.