A-A+vision

Новини

Назад

Школа підприємництва вручила дипломи першим випускникам

13 липня 2020, 15:51
191
Суспільство

У Маріуполі пройшло фінальне заняття і урочисте вручення дипломів першого випуску Маріупольської школи підприємництва. На ньому студенти захищали свої бізнес-проєкти, створені під час навчання. Деякі прийшли в стіни установи вже з готовою ідеєю, а більшість прописали попередній бізнес-план в ході занять.

«Маріупольський центр підтримки і розвитку малого та середнього бізнесу активно працює в двох напрямках. Ми інформуємо про актуальні фінансові можливості. Це муніципальні та грантові програми, доступні кредити і інше. Також надаємо менторську підтримку. Перша школа підприємництва в місті - це інструмент, що дозволяє навчити актуальним навичкам і компетенціям місцевих підприємців», - зазначила голова правління і Центру МСБ Ольга Пікула.

Маріупольська школа підприємництва - проєкт Центру з розвитку і підтримки малого і середнього бізнесу. За місяць інтенсивних занять студенти отримали знання з маркетингу, hr і розробки бізнес-плану. Також дізналися про можливості отримання фінансової державної та муніципальної підтримки, алгоритм роботи з міжнародними донорами та багато іншого.

«Ця школа - частина великої стратегії з розвитку мікро і малого бізнесу в Маріуполі. Вона вказує перші кроки в розумінні бізнес-процесів. Школа підприємництва допоможе актуалізувати вільні ніші для бізнесу в місті», - зазначив директор департаменту з питань економіки Євген Бодягин.

На стартовому курсі пройшли навчання 18 студентів. Школа буде працювати на постійній основі і навчання в ній абсолютно безкоштовне. Старт другої хвилі запланований на кінець липня. Зареєструватися на наступний курс можна за посиланням.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.