vision

Новини

Назад

Сезон дощів: Маріупольські комунальні підприємства працюють у режимі «нон стоп»

17 червня 2021, 12:54
472
Суспільство, Житлово-комунальне господарство, Транспорт

Вчора за сім годин випала місячна норма опадів. Усі комунальні підприємства знову переведені на цілодобовий режим роботи. Про це під час засідання комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій розповів заступник міського голови Сергій Захаров.

«У деяких районах зафіксовані падіння граду, підтоплення житлових об’єктів, повалення дерев. Пориви вітру досягали 24 м/с. Завдяки прогнозу Гідрометеоцентру ми заздалегідь визначились з нашими діями та ключовими локаціями, де потрібна посилена робота», - зазначив заступник мера.

За словами директора департаменту з питань управління енергетичними підприємствами Костянтина Пісмарьова, на ранок відключено 83 ТП. Через шквальний вітер були обриви ліній електропередач. Близько 7 тисяч жителів залишилися без світла.  Ліквідувати наслідки негоди вийшли 11 бригад ДТЕК. Усі роботи планують завершити сьогодні.

Директор департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури Сергій Марчук розповів, що під час опадів залило 288 житлових будинків. У 156 з них  - роботи вже виконані. На контролі залишаються 132.

Також у результаті сильного вітру повалено 33 дерева та 140 гілок. Усі вони прибрані з доріг та тротуарів. Продовжується прибирання намиву ґрунту по вулиці Торговій, проспекту Металургів, площі Кірова.

Завдяки превентивним заходам не підтопило площу Луніна. Також вдалося утримати ситуацію на Гавані Шмідта, куди сходиться вода з Центрального району.

Муніципальний транспорт на сьогодні працює у штатному режимі. Фахівці МТТУ від самого ранку очищають решітки та намиви на трамвайних коліях.

«Продовжуємо працювати в аварійному режимі та усувати наслідки негоди. Завдяки спільним діям нам вдається тримати ситуацію у стабільному режимі та оперативно реагувати на усі виклики», - наголосив Сергій Захаров.