A-A+vision

Новини

Назад

Сергій Орлов: «Бюджет громадської участі - це дієвий інструмент реалізації важливих для маріупольців проектів»

20 вересня 2019, 11:47
245
Суспільство, Громадський бюджет

На засіданні експертної ради Громадського бюджету розглянули проекти, які планується реалізувати у 2020 році. У ньому взяв участь заступник міського голови Сергій Орлов.

«Бюджет громадської участі - це дієвий інструмент реалізації важливих для  маріупольців проектів. Дуже приємно бачити, що активність жителів з кожним роком зростає. Це показник довіри до програми», - підкреслив Сергій Орлов.

За підсумками першого засідання профільним структурам було представлено 139 проектів на суму понад 34 млн грн. За результатами другого засідання загалом передано на голосування – 124 проекти з бюджетом близько 30,6 млн грн.
Найбільшу активність проявили жителі Центрального району – подали 71 проект для розвитку Маріуполя. Запропоновані проекти стосуються благоустрою – 40 проектів, розвитку спорту – 29, освіти – 27, дорожнього господарства – 17 та вуличного освітлення – 12.

З переліком та описом поданих проектів для розгляду Бюджету громадської участі 2019 року, можна ознайомитися за посиланням: https://pb.mariupolrada.gov.ua/projects .
Мешканців міста запрошують долучитися до голосування та підтримати актуальні проекти.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.