A-A+vision

Новини

Назад

Розробники сіті-бота «Назар» оголосили конкурс із залучення муніципалітетів до цифрової трансформації

08 листопада 2019, 16:23
339
Суспільство

Команда розробників сервісу сіті-бот «Назар» запрошує українські міста взяти участь в конкурсі «Назар в місті». За його результатами будуть відібрані 3 міста, які отримають 6 місяців безкоштовного періоду на впровадження та користування сервісом. Варто відзначити, що інтерактивна платформа вперше почала роботу саме в Маріуполі.

Нагадаємо, сіті-бот «Назар» є переможцем національного конкурсу Open Data Challenge 2019. За неповний рік роботи в Маріуполі до сервісу підключилися 29 тисяч маріупольський сімей. Чат-бот інформує про планові і аварійні відключення, попереджає про терміни проведення ремонтних робіт. Також через сервіс можна оцінити роботу комунальних служб. Завдяки роботі бота істотно знизилося навантаження на диспетчерів служб і контакт-центру.

За словами керівника команди розробників сервісу Дмитра Сергєєва, даний конкурс допоможе ознайомити міста і громади з функціоналом чат-бота: «Наш сервіс істотно підвищує лояльність жителів. Оптимізує витрати на роботу комунікаційної служби. Також користується популярністю у городян, як зручний інформаційний сервіс».

До 15 грудня всі зацікавлені міста можуть подавати заявки за посиланням. 23 грудня буде оголошено результати відбору. Подати заявку може відповідальний представник муніципалітету. Конкурс проводиться за підтримки Міністерства цифровий трансформації України в партнерстві з Фондом Східна Європа, TAPAS Project / Прозорість та підзвітність в держуправлінні і послуги і 1991 Open Data Incubator.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.