vision

Новини

Назад

Рятувальники та поліцейські розповіли маріупольцям про протипожежну безпеку

02 грудня 2020, 10:29
123
Суспільство

Співробітники Центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Донецькій області спільно з представниками Національної поліції провели інформаційні бесіди з маріупольцями. Під час спілкування фахівці ознайомили зі статистикою виникнення надзвичайних ситуацій у Маріуполі. Розповіли про їх наслідки та основні причини виникнення.

Як повідомляють у пресслужбі ДСНС, фахівці служби порятунку наголосили, що основними причинами пожеж у опалювальний сезон стають: паління у ліжку, порушення правил експлуатації приладів опалення та ігнорування елементарних правил пожежної безпеки.

Рятувальники нагадали правила безпечного опалення житлових приміщень. Зокрема зазначили, що перед експлуатацією електричних приладів їх необхідно перевірити на наявність механічних пошкоджень, цілісність проводу та справність роботи. Якщо під час огляду було виявлення різного роду несправності - їх слід усунути, якщо цього неможливо зробити самостійно – довірити ремонт відповідним фахівцям. Фахівці ДСНС застерегли, що використання несертифікованих, саморобних або пошкоджених приладів створює суттєву небезпеку як для мешканців будинку, так і для сусідів.

На завершення спілкування, кожен учасник бесіди отримав тематичні листівки з корисними порадами від співробітників Служби порятунку та номерами телефонів екстрених служб.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.