Новини

Назад

Ремонтні роботи на проспекті Перемоги йдуть за графіком

09 липня 2019, 15:49
488
Суспільство

Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів від вулиці Українського Козацтва до площі Перемоги йде безупинно. Наразі робітники демонтують асфальтне покриття та тротуари.

«Планується повністю замінити асфальтне покриття та близько 25 тисяч квадратних метрів тротуарної плитки. Також тротуарний та дорожній бордюр буде замінено на гранітний. Щоденно на місці працює три бригади. Всі роботи виконуються за графіком», - розповів заступник міського голови Сергій Захаров.

Перед початком ремонтних робіт «Місьководоканалом» було замінено 17 переходів трубопроводів. Комунікації на площі Перемоги не мінялися протягом останніх 50 років.

Особливістю проекту є створення доступності для людей з особливими потребами. Завдяки спеціальним заниженням бордюрів, людині на візку чи батькам з коляскою можна буде безпроблемно заїжджати з дороги на тротуар.

Ціла стара плитка також стане у нагоді. Її  буде направлено на реконструкцію парка «Родина», розташованому у мікрорайоні «Східний».

Зараз для зручності жителів у перекопаних ділянках встановили переходи.

«Зрозуміло, що для жителів прилеглих домів ремонт завдає деякі незручності, проте без цього неможливо провести реконструкцію. Ми відкриті для жителів. Якщо бачите, що десь треба внести зміни чи встановити додаткові переходи, звертайтесь до міської ради за номером 15-55»,  - звернувся до мешканців Лівобережного району Сергій Захаров.  ​

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.