Новини

Назад

Реєстрація учасників конкурсу «Найкращі вчителі Приазов'я - 2018» продовжено

14 вересня 2018, 16:06
637
Освіта

На численні прохання педагогів дедлайн прийому онлайн анкет перенесений на 23 вересня. Порядку сотні анкет вже чекають професійної оцінки журі конкурсу. Якщо ви педагог-професіонал і мрієте розповісти про свої досягнення миру, поспішайте пройти реєстрацію (https://mrpl.city/qr/).

У зв'язку з великим навантаженням на початку навчального року, організатори конкурсу прийняли рішення підтримати педагогів і збільшили терміни прийому заявок на тиждень.

При виборі «ТОП-50» і «ТОП-10» кращих педагогів Приазов'я журі буде орієнтуватися на три основних критерії анкети: ефективність, інновації, особистий і колективний результат.

П'ять учасників, які набрали максимальну кількість балів за оцінками громадського і професійного журі, отримають цінні призи, серед яких планшети та подорож.

«Конкурс «Найкращі вчителі Приазов'я - 2018» - це можливість підтримати талановитих педагогів регіону. Чим вище їх професійні якості - тим більше учнів, якими ми з вами будемо пишатися в майбутньому. Гідна шкільна освіта відкриває перспективи для молоді. Нова українська школа дасть Україні сучасних, прогресивних, націлених на позитивний розвиток громадян. Роль вчителя в цьому процесі величезна. Приклад кращих педагогів надихає всіх», - зазначає координатор конкурсу «Найкращі вчителі Приазов'я – 2018» Вікторія Кошманова.

Урочиста зустріч учасників та нагородження переможців конкурсу відбудеться 4 жовтня в переддень Дня вчителя.