A-A+vision

Новини

Назад

Проводиться опитування щодо системи управління відходами в Донецькій області

05 серпня 2020, 12:18
206
Оголошення

На даний час в Донецькій області розпочата робота з розробки проєкту Регіонального плану управління відходами на період до 2030 року. Цей План є етапом реалізації в області Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, Національного плану управління відходами до 2030 року.

Також він є одним із пунктів Плану заходів на 2018-2020 роки з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року. Регіональний план управління відходами в Донецькій області до 2030 року та його реалізація сприятиме якісним змінам у сфері управління відходами в регіоні відповідно до найкращих природоохоронних практик.

В зв’язку з цим проводиться опитування громадської думки щодо сучасного стану та розвитку системи управління відходами в Донецькій області. Його можна пройти за посиланням - https://docs.google.com Відповіді допоможуть команді розробників прийняти вірні рішення щодо подальшого розвитку системи управління відходами в регіоні.

Під словом «відходи» розуміються усі потоки відходів, що утворюються від населення, роботи промислових, сільськогосподарських  підприємств та комунального господарства, надання послуг з медичного обслуговування, будівництва, якщо інше не деталізовано у запитанні.