vision

Новини

Назад

Проєкт USAID допоможе модернізувати ринки Маріуполя

28 вересня 2020, 10:30
419
Економіка

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID) розпочинає співпрацю із Маріупольською міською радою та трьома продуктовими ринками Маріуполя – «Новий маркет», «Славутич маркет» та «Юмовіла маркет». Мета - модернізація простору ринків та розвитку місцевої економіки.

Заступник керівника Проєкту USAID Тім Медіган, заступник міського голови Сергій Орлов та представники маріупольських продуктових ринків підписали тристоронній Меморандум про співробітництво.

«Продуктові ринки завжди були важливою частиною економіки Маріуполя. Проте пандемія COVID-19 внесла свої корективи та виклики у їх роботу. По-перше, змінюються санітарні вимоги до таких місць. По-друге, зростає частка людей, які купують товари в супермаркетах та інтернет-магазинах. Проєкт USAID допоможе модернізувати ринки Маріуполя та зробити їх більш сучасними та функціональними», - зазначив Сергії Орлов.

Проєкт USAID надасть консультаційну, інженерну підтримку та розглядатиме можливості спільних інвестиційних проєктів з оновлення міських ринків, які можна буде реалізувати у наступному році. Співпраця розпочнеться із соціологічного опитування споживачів та дослідження потенціалу місцевих сільськогосподарських виробників, дизайнерських та архітектурних послуг.

«Зараз продуктові ринки стикаються з новими проблемами, пов'язаними із санітарними вимогами, особливо під час пандемії COVID-19. Іншим викликом є задоволення очікувань сучасних споживачів, які звикли до умов супермаркетів та інтернет-магазинів. Проєкт USAID підтримає модернізацію продовольчих ринків у місті. Ці інвестиції підвищать впевненість покупців у безпеці продукції, а також зроблять ринки більш привабливими та доступними для широкого кола людей», - розповів заступник керівника Проєкту USAID Тімоті Медіган.

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії «Схід економічних можливостей». Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.