A-A+vision

Новини

Назад

Проєкт «IMPULSE»: маріупольським вчителям англійської вручили освітні набори

18 травня 2020, 10:57
133
Суспільство, Освіта

Маріупольські викладачі англійської мови, які стали переможцями конкурсу міні-ініціатив, отримали освітні набори. Ініціатива пройшла в рамках проекту «IMPULSE». Учасники запропонували унікальну методику підвищення ефективності навчання мови.

Так, учитель ЗОШ №51 Анастасія Ярова розробила методику «Creative space" STEEM "за мотивами гри Minecraft». Вона передбачає інтеграцію дисциплін та активний комунікативний фактор. Діти будуть створювати групові проекти за кожною темою протягом року. Крім вивчення та засвоєння англійської мови, нова методика допоможе хлопцям та дівчатам навчитися працювати в команді, домовлятися, розвивати творчі та соціальні навички.

Для реалізації своєї ініціативи викладачка отримала набори Лего, 3D-ручки, кінетичний пісок. Все це буде задіяно в освітньому процесі.

Проект «IMPULSE» розроблений Фондом розвитку Маріуполя спільно з Маріупольською міською радою, Донецьким державним університетом управління, міським ліцеєм, Маріупольським союзом молоді, Агентством місцевої демократії в Маріуполі за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Його мета - впровадження сучасних підходів до навчання, обмін професійним досвідом і підтримка ініціатив маріупольських педагогів.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.