Новини

Назад

Продовжено Програму Організації Об’єднаних Націй з відновлення та розбудови миру на сході України

11 вересня 2019, 16:20
153
Суспільство

Повідомляємо про продовження Програми Організації Об’єднаних Націй з відновлення та розбудови миру на сході України, спрямованої на пом’якшення наслідків конфлікту. Дана Програма ООН сформульована у співпраці з Урядом України та з низкою партнерських установ ООН. ЇЇ розпочато в 2015 р. У 2019-2021 роках ПРООН за фінансової підтримки ЄС, уряду Польщі та уряду Японії планує надати гранти на запуск, оновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на конкурентній основі в районах Донецької та Луганської областей, які контролюються урядом України, та в районах Донецької та Запорізької областей уздовж узбережжя Азовського моря.

Програма ООН запрошує місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на визначених Програмою територіях, взяти участь у конкурсі на здобуття грантової підтримки на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств.

Дану програму адмініструє благодійний фонд Творчий центр ТЦК.

На райони Донецької та Запорізької областей уздовж узбережжя Азовського моря передбачено гранти на суму 660 тис. євро. Максимальна сума одного гранту – до 6,500 євро в гривневому еквіваленті. Перший із трьох конкурсів оголошено 10 вересня 2019 року. Прийом заявок: 1 жовтня 2019 року.

20 вересня 2019 о 12:00 в Маріуполі планується проведення інфо-сесії та прес-конференції за участю представників Програми ООН  та ЄС з інформацією про оголошення конкурсу в рамках даної грантової програми.

За детальної інформацією звертатися до регіонального координатора Кулигіна Володимира - (095) 244-25-32, kuldonetsk@gmail.com

Читайте також наші новини в Facebook та Telegram.