Новини

Назад

Постійна комісія з ЖКГ з керівництвом «Тепломережі» обговорили питання жителів щодо опалення (ФОТОРЕПОРТАЖ)

12 лютого 2019, 19:45
341
Діяльність депутатського корпусу

 Постійна комісія з питань розвитку житлово-комунального господарства, контролю за комунальною власністю та приватизації ініціювала проведення позачергового засідання з метою роз'яснити городянам причину значної суми за опалення в квитанціях «Маріупольтепломережі» за січень.

Як зазначив голова комісії Анатолій Шеретько, від КСН і ОСББ надходять звернення цього з приводу.  «Щоб розібратися в ситуації, ми й зібралися сьогодні тут.  Запросили керівників комунальних підприємств, голів КСН, громадських організацій», - сказав Шеретько.

Директор «Маріупольтепломережі», депутат Дмитро Мірошниченко зазначив, що у зв'язку з тривалими вихідними в грудні й необхідністю надання звітів до НКРЕКП, збір показів з приладів обліку теплової енергії проводився на 3-5 днів раніше за встановлений термін.  Іншими словами, рахунки за грудень були виставлені за 25 діб.  «Якщо сплати за грудень та січень порівняти, то суми будуть однакові», - підкреслив він. 

Мірошниченко також поінформував про роботу автоматизованої системи управління (розумні рамки), докладно зупинився на проблемах, які виникли з їх експлуатацією.  Він зауважив, що серед 240 «розумних рамок», встановлених на будинках, ефект від роботи відчули жителі 186 будинків.  Йдеться про значне зниження платежів за тепло.

Присутні задавали керівництву Тепломережі та депутатам питання щодо проблем з опаленням та  платіжкам за конкретними адресами.  Всі звернення взяті на контроль.