Новини

Назад

Послугою «Мобільний адміністратор» скористалися понад 30 разів

11 лютого 2019, 12:09
223
Суспільство

Маріупольський центр надання адміністративних послуг вже третій місяць надає послугу «Мобільний адміністратор». Завдяки їй будь-яка людина, який за станом здоров'я не може пересуватися, отримує адміністративну послугу на дому. Вже понад 30 жителів міста скористалися новим сервісом.

 «Для отримання послуги необхідно, щоб хтось із рідних, сусід або соціальний працівник прийшов в ЦНАП, написав заяву і надав медичну довідку про те, що людина, що потребує послуги, дійсно має фізичні обмеження. Тоді до нього додому приїдуть адміністратори Центру», - розповідає начальник Центру надання адміністративних послуг Дарина Колесова.

Сервіс «Мобільний адміністратор» - безкоштовний. Жителі можуть скористатися всіма адміністративними послугами, доступними в Центрі, крім паспортних.

Надання послуг здійснюється за допомогою мобільного кейса. Він містить все необхідне технічне обладнання для оформлення документів: ноутбук, портативні сканер і принтер, зчитувач ID-карт. Кейс закуплений за рахунок міського бюджету.

За детальною інформацією варто звертатися за адресою ЦНАП: пр. Миру, 107, або за телефоном: 15-55 (зі стаціонарного), (067) 345-15-55, (067) 941-04-44.