A-A+vision

Новини

Назад

Понад 3 тисячі маріупольців відвідують безкоштовні тренування від «М-спорт»

03 лютого 2020, 11:52
305
Суспільство, Спорт

У Маріуполі працює 56 безкоштовних спортивних клубів від комунально-комерційного підприємства «М-спорт». У кожному районі міста представлено по декілька спортивних напрямків. Тренування проходять щодня і взяти участь в них можуть всі бажаючі. Так, в «Українському домі» три рази на тиждень проходять заняття клубу спортивно-оздоровчої гімнастики. Робота йде в двох групах, щодня тренування відвідують близько 50 людей.

За словами директора ККП «М-Спорт» Едуарда Мельника, сьогодні в клубах займаються близько 3 тисяч маріупольців.

«На момент створення нашого підприємства, в Маріуполі займалися спортом 12% жителів. Сьогодні цей показник збільшився вдвічі. Наша мета - 40% спортивних маріупольців. У кожному районі представлений той чи інший вид спорту. На офіційній сторінці «М-спорт» в Фейсбук можна обрати тренування, взяти контакти тренера, прийти і займатися. Всі наші тренери в минулому році пройшли навчання з надання першої медичної допомоги, спортивного менеджменту, ОФП і отримали офіційні свідоцтва», - зазначив Едуард Мельник.

У Маріуполі працюють безкоштовні клуби за наступними спортивним напрямками: воркаут, табата, стретчинг, футбол, волейбол, баскетбол, біг, гімнастика, скандинавська ходьба і багато іншого. Детально з графіком і адресами тренувань можна ознайомитися за посиланням.

Підприємство активно підтримує і лідерів спорту. Так, якщо у вас є улюблений напрямок і як мінімум 20 однодумців, то ви вже можете почати розвивати ваш улюблений спорт в рідному місті. Підтримка компанії здійснюється за кількома напрямками. Лідерам спорту орендують приміщення, оплачують роботу тренера і одноразово закуповують необхідний для тренувань інвентар.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.