vision

Новини

Назад

П'ять маріупольських багатоповерхових будинків отримають посилення конструкцій

22 січня 2021, 15:37
745
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

В рамках реалізації Програми капітального ремонту з посилення несучих конструкцій багатоквартирних житлових будинків на 2017-2021 роки виконано посилення більш ніж в 19 будинках. У 2021 року будуть проводиться ремонтні роботи за п'ятьма адресами. Всім будівлям понад 50-ти років. Вони потребують оперативних ремонтних робіт.

У цьому році планується провести посилення за п'ятьма адресами. Загальний обсяг інвестицій - близько 23 млн грн.

«У триповерховому будинку по вулиці 26 кварта, 9 роботи вже йдуть. Вони стартували в кінці минулого року. Будинок побудовано в 1954 році і з того моменту будівля не знала капітального ремонту. Проєктом передбачено посилення фундаменту, несучих стін, ремонт балконів, вхідних груп, покрівлі, облаштування вимощення будівлі. На ці цілі буде спрямовано понад 5 млн грн», - зазначив начальник управління ремонтів об'єктів комунальної власності департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури Валерій Шевченко.

Також дано старт роботам в п'ятиповерховому будинку по вул Купріна, 21А. Тут посилять фундамент внутрішніх стін і сходового маршу. Також проведуть ремонт балконів і вимощення. У триповерхівці по вул Володимирській, 10 посилили стіни фасаду, відремонтували покрівлю, фасад і балкони. Обсяг фінансування двох об'єктів - понад 6 млн грн.