A-A+vision

Новини

Назад

Переукласти договір з «Комунальником» маріупольці можуть онлайн

30 березня 2020, 12:43
267
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

Уже майже місяць на сайті маріупольського КП «Комунальник» працює особистий кабінет для споживачів. Тепер жителі можуть в онлайн-режимі переукласти договір з підприємством. Нагадаємо, це необхідно зробити до 1 травня поточного року в зв'язку з вступом в силу всіх положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Також в особистому кабіненте можна перевірити всі платежі, наявність заборгованості, нарахування за останній місяць і навіть здійснити оплату за послуги. Найближчим часом сервіс доповнять і іншими функціями: друк відомості розрахунків, формування квитанції за будь-який період і її друк. Крім того, введуть можливість зворотного зв'язку і прикріплення скан-копій, фотографій або файлів, щоб спростити вирішення спірних моментів віддаленим методом.

«Ми довго працювали над створенням зручного онлайн-сервісу для жителів. Дуже важливо переукласти договори до 1 травня. У зв'язку зі зміною закону нам необхідно диференціювати тариф. Він залишиться таким же, просто його розділять на дві складові - це оплата самої послуги з вивезення сміття і абонентська плата», - зазначила заступник директора відділу КП« Комунальник »Марина Коссе.

Варто відзначити, дане нововведення дозволяє абонентам укласти з підприємством дві форми договору - колективний та індивідуальний. Колективний договір можуть укладати ОСББ та мешканці багатоповерхових будинків. Він дасть можливість оплачувати абонентську плату не тільки комунальному підприємству, а й підрядній організації. Жителям приватного сектора абонентську плату оплачувати не потрібно. Ті, хто до першого травня не переоформлять договір, автоматично перейдуть на його індивідуальну форму.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.