Новини

Назад

Павло Жебрівський підбив підсумки роботи Донецької обласної державної адміністрації

14 червня 2018, 13:24
247
Суспільство

Як повідомляє прес-служба ДонОДА, сьогодні голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський провів прес-конференцію, присвячену підсумкам роботи Донецької обласної державної адміністрації за 2015-2018 роки. Протягом цього часу відбувалося активне повернення Донеччини до єдиного українського простору.

Відновлювалася та продовжує розвиток інфраструктура, лісове господарство, агропромислові комплекси, економіка, екологія, продовжує відбуватися подолання наслідків АТО, розвиток громадського суспільства, захист ВПО, підвищення якості врядування в містах, районах, селах та селищах області. Створюються найкращі умови для отримання дошкільної, середньої  та вищої освіти. І досі активно впроваджуються процеси децентралізації влади. Продовжується впровадження проекту Єдиного культурного простору Донеччини.

«Ми ввели Донеччину в Єдиний український простір. Відкрили опорні школи, дитячі садки, де діти мають відчути, що жити класно. Збудовані дороги, якими є можливість дістатися до будь-якого району області. Ми зробили неможливе. За такий короткий час встигли впровадити багато заходів щодо відновлення екології Донеччини. Відновили парки, сквери, озеленили міста. Ми змінюємо Донецьку область власними руками. Потрібно в людей вселити впевненість, що тут Україна, що вона розвивається. Їм потрібно усвідомити те, що вони не живуть для того, щоб працювати, а працюють для того, щоб жити. Люди повинні повірити в те, що вони будують оновлену Україну. Всі розпочаті проекти будуть продовжуватися і мають завершитись. Донеччина приречена на успіх!», – наголосив Павло Жебрівський.