A-A+vision

Новини

Назад

Оголошується початок формування конкурсної комісії

23 липня 2020, 11:19
194
Соціальне забезпечення, Оголошення

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» оголошується початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу «Маріупольський міський соціальний гуртожиток».

Конкурсна комісія утворюється у складі не менше як п’ять осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

1) уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;

2) отримувачі соціальних послуг;

3) надавачі соціальних послуг;

4) об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;

5) об’єднання надавачів соціальних послуг;

6) об’єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники комунального закладу «Маріупольський міський соціальний гуртожиток».

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати до департаменту соціального захисту населення Маріупольської міської ради за адресою: м. Маріуполь, проспект Перемоги, 16, каб. 110, тел. (0629) 474394, в термін 10 календарних днів з дня оприлюднення розпорядження про проведення конкурсу.