A-A+vision

Новини

Назад

Оголошується конкурс на зайняття посади директора комунального закладу «Маріупольський міський соціальний гуртожиток»

23 липня 2020, 11:25
271
Соціальне забезпечення, Оголошення

Відповідно до частини другої ст. 13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» оголошується конкурс на зайняття посади директора комунального закладу «Маріупольський міський соціальний гуртожиток».

Юридична адреса комунального закладу «Маріупольський міський соціальний гуртожиток» (далі – заклад): м. Маріуполь, провулок Київський, 10а.

Основними напрямами діяльності закладу є:

 • створення умов для соціальної інтеграції осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, підготовка їх до самостійного життя;
 • створення умов для тимчасового перебування та інтеграції осіб та сімей, які потребують соціального захисту та які тимчасово проживають у гуртожитку;
 • створення умов для тимчасового проживання та інтеграції осіб з сімей з числа внутрішньо перемішених осіб, які проживають в соціальному та тимчасовому житлі.

Заробітна плата директора складається з посадового окладу, надбавки за складність, напруженість у роботі. У разі відпустки надається матеріальна допомога на оздоровлення.

Крім того, директору може виплачуватись винагорода за вислугу років (за наявності).

Приймання документів від претендентів здійснюється протягом 15 календарних днів з дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Документи приймаються департаментом соціального захисту населення Маріупольської міської ради за адресою: м. Маріуполь, проспект Перемоги, 16, каб. 110, понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 12.48, п’ятниця з 8.00 д 16.00, обідня перерва з 12.00 до 12.48.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі за формою, визначеною постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору»;
 • належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;
 • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
 • довідку про відсутність судимості;
 • перспективний план розвитку комунального закладу «Маріупольський міський соціальний гуртожиток».

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше 5 років.

Претенденти не допускаються до участі в конкурсі у разі:

 • неподання ними повного пакета документів;
 • невідповідності кваліфікаційним вимогам, визначеним Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників «Випуск 80 «Соціальні послуги», затвердженим наказом Мінсоцполітики від 29.03.2017 № 518;
 • наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

Дата проведення конкурсу: 21.08.2020.

Місце проведення конкурсу: м. Маріуполь, вул. Митрополитська, 39, зала для засідань.

Перелік запитань для перевірки на знання норм відповідного законодавства України (docx, 17.4 KB)